Narzędzia do polerowania na mokro

Chemia do posadzek, narzędzia diamentowe do betonu - silicolsystem.pl > Narzędzia diamentowe do betonu > Narzędzia do polerowania na mokro

narzędzia diamentowe - polerowany beton na mokro

Narzędzia do polerowania na mokro

Polerowanie betonu na mokro przynosi niesamowite rezultaty. Pod warunkiem, że używamy do tego odpowiednich narzędzi diamentowych. Nasze narzędzia do polerowania betonu na mokro to prawdziwy hit!

Podstawowe cechy narzędzi diamentowych do polerowania betonu na mokro

💎 Są uniwersalne – można nimi polerować beton o różnych twardościach – od betonu miękkiego, przez beton o normalnej twardości, aż bo betony twarde i te z utwardzeniem powierzchniowym (posypką utwardzającą).

💎 Pasują na każdą maszynę szlifiersko-polerską czy szlifierkę planetarną wyposażoną w uchwyty na rzep i odpowiedni docisk. Możesz założyć je na maszyny takich marek jak HTC, Blastrac, Husqvarna, Klindex, Schwamborn czy Lavina.

💎 Są elastyczne – dzięki gumowemu uchwytowi narzędzie lepiej dopasowuje się do kształtu posadzek, a te, jak wiemy, nie są przecież idealne. To oznacza dokładniejszą pracę i lepsze zamykanie rys po poprzednich narzędziach (narzędzia do szlifowania betonu).

💎 Mają specjalnie zaprojektowany kształt segmentów, który zapewnia „miękki start” na posadzce. Dodatkowo można wybrać pomiędzy 6 segmentami na narzędziu a 9 segmentami szlifującymi. Dzięki temu możemy mniej lub bardziej agresywnie szlifować i polerować beton.

💎 Specjalnie skomponowane spoiwo pozwala uzyskać gładszą powierzchnię po obróbce. Dzięki temu narzędzia świetnie zamykają rysę po narzędziach o spoiwie metalowym i nie ma konieczności stosowania padów czy narzędzi przejściowych – tzw. transitional pads. To oznacza dużą oszczędność czasu i większą efektywność pracy.

💎 Są niesłychanie wydajne – na 9 narzędziach można wyciągnąć do 2000 m2 przy szlifowaniu i polerowaniu na krzyż. Duża wydajność narzędzi pozostawia sporo pieniędzy w kieszeni Wykonawcy.

💎 Narzędzia występują w różnych gradacjach. Dostępne na naszym rynku są narzędzia #50, #100, #200, #400 i #800. Jeżeli na Wykonawcy „ciąży” obowiązek przeprowadzenia prac całkowicie bezpyłowo, to można polerować beton do gradacji #800 całkowicie na mokro!

Masz pytanie dotyczące naszych padów diamentowych do posadzek?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami: Zadzwoń do nas – 793 555 616 lub wypełnij formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy – produkty i blog

Chemia do posadzek przemysłowych  |  Narzędzia diamentowe do betonu  |  Pady diamentowe do posadzek betonowych

Silicol System Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 793 555 616, e-mail: kontakt@silicolsystem.pl