Narzędzia do polerowania na sucho

Chemia do posadzek, narzędzia diamentowe do betonu - silicolsystem.pl > Narzędzia diamentowe do betonu > Narzędzia do polerowania na sucho

narzędzia diamentowe do polerowania betonu

Narzędzia do polerowania betonu na sucho

Polerowanie betonu na mokro potrzebuje ostatniego, finalnego kroku na sucho. Choć brzmi to paradoksalnie, ten ostatni poler na sucho nadaje posadzce wyjątkowy wygląd. Nasze narzędzia do polerowania betonu na sucho robią wielką różnicę!

Podstawowe cechy narzędzi diamentowych do polerowania na sucho

💎 Wyjątkowa kompozycja spoiwa i wysokiej jakości proszku diamentowego dają niesamowity efekt mokre podłogi w polerowaniu betonu. To narzędzie o gradacji #800 daje lepsze rezultaty, odbicie światła i klarowność połysku posadzki niż wiele narzędzi konkurencyjnych o gradacji #1500.

💎 To narzędzie pasuje do każdej szlifierki planetarnej wyposażonej w uchwyty na rzep. Dodatkowo ma specjalny uchwyt do łatwiejszego zdejmowania z maszyny. Użyjesz ich na szlifierce planetarnej takich marek jak HTC, Blastrac, Husqvarna, Klindex, Schwamborn czy Lavina.

💎 Zużywa się w całości zachowując bardzo dobrą wydajność dla tej gradacji diamentu.

💎 Wielu wykonawców zmieniając narzędzia innych firm na nasze dostrzegło znaczącą różnicę zarówno w efekcie finalnym na posadzce, jak i w kosztach wykonywania prac.

💎 Przeznaczone są tylko i wyłącznie do pracy na sucho. Przed polerowaniem tymi narzędziami posadzka musi być całkowicie sucha.

💎 Narzędzia występują w kilku gradacjach: #800, #1500 i #3000.

Masz pytanie dotyczące naszych narzędzi do polerowania betonu na sucho?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami: Zadzwoń do nas – 793 555 616 lub wypełnij formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy – produkty i blog

Chemia do posadzek przemysłowych  |  Narzędzia diamentowe do betonu  |  Pady diamentowe do posadzek betonowych

Silicol System Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 793 555 616, e-mail: kontakt@silicolsystem.pl