pady diamentowe - polerowanie posadzek

Pady diamentowe do polerowania betonu

Pady diamentowe Silicol System to specjalnie zaprojektowane pady do polerowania posadzek przemysłowych. Zawierają proszek diamentowy o odpowiedniej gradacji i dużą ilość naturalnego włosia. To połączenie pozwalają uzyskać wspaniały efekt „mokrej posadzki”.

A co po wytarciu się proszku diamentowego?

Pady mają dość dobrą żywotność. Po wytarciu impregnatu z proszkiem diamentowym nasze pady świetnie sprawdzą się jako pady myjące do posadzek z polerowanego betonu.

Wersje, gradacje i rozmiary padów diamentowych

Pady występują w dwóch wersjach – do betonu zacieranego i do betonu polerowanego. Dostępne są gradacje #400, #800, #1500, #3000 i #BUFF.

Świetnie sprawdzą się na szybkoobrotowych polerkach propanowych oraz elektrycznych. Różne rozmiary padów pozwolą również dobrać odpowiednią wielkość do twojej polerki albo maszyny myjącej. Najpopularniejsze rozmiary do polerek szybkoobrotowych to 21 cali i 24 cale. Najpopularniejsze pady diamentowe do maszyn myjących to te o średnicy 17 cali.

Skąd wzięły się pady diamentowe Silicol System?

Sam pomysł nie jest nowy. Jedną z pierwszych firm, która wprowadziła te pady była szwedzka firma HTC, kupiona przez koncern Husqvarna. Przetestowaliśmy pady Twister i nie do końca byliśmy zadowoleni z efektów. Posadzka po ich użyciu miała „syntetyczny wygląd”. Pady Twister są całkowicie syntetyczne – brakuje w nich naturalnego włosia. Dlatego postanowiliśmy poszukać swojego rozwiązania, które będzie przynosiło po prostu lepsze rezultaty.

Wykonawcy, którzy do tej pory korzystali z innych padów i zmienili je na pady diamentowe Silicol System zauważyli znaczną różnicę i uzyskują lepsze efekty swojej pracy. Po prostu nasze pady diamentowe „robią robotę”. Pady można wykorzystywać do kilku rodzajów prac:

💎 polerowania betonu,

💎 zapolerowania impregnatu zamykającego typu guard – polecamy preparat Silicol Concrete Guard,

💎 doczyszczania posadzek betonowych i żywicznych,

💎 codziennego maszynowego mycia posadzek przemysłowych.

Masz pytanie dotyczące naszych padów diamentowych do posadzek?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami: Zadzwoń do nas – 793 555 616 lub wypełnij formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy – produkty i blog

Chemia do posadzek przemysłowych  |  Narzędzia diamentowe do betonu  |  Pady diamentowe do posadzek betonowych

Silicol System Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 793 555 616, e-mail: kontakt@silicolsystem.pl