Silicol Concrete Cutter – efektywniejsze polerowanie betonu

Chemia do posadzek, narzędzia diamentowe do betonu - silicolsystem.pl > Chemia do posadzek > Silicol Concrete Cutter – efektywniejsze polerowanie betonu

Silicol Concrete Cutter – szybsze i lepsze polerowanie betonu na mokro

Opis produktu:

Silicol Concrete Cutter to specjalnie skomponowany preparat wspierający proces szlifowania i polerowania betonu na mokro. Polerowanie betonu z użyciem wody nie ma obecnie wielu zwolenników na polskim rynku. To jednak wkrótce się zmieni, bo polerowanie na mokro przynosi po prostu lepsze rezultaty. Nasz preparat wspierający tę metodę szlifowania i polerowania posadzek przemysłowych wydatnie się do tego przyczyni.

Przezaczenie:

Silicol Concrete Cutter w połączeniu z wodą zawiesza pył betonowy powstający w procesie szlifowania i polerowania. Dzięki temu urobek nie oblepia posadzki, ani narzędzi diamentowych. A to oznacza, że posadzka jest czystsza, narzędzia szybciej i dokładniej pracują dając na końcu lepszy efekt. Dodatkowo woda chłodzi narzędzia podczas pracy, co powoduje, że mniej się zużywają.

Silicol Concrete Cutter  mieszamy z wodą i podajemy go pod i przed maszynę szlifiersko-polerską. Utrzymujemy zwilżoną powierzchnię na 2 szerokości maszyny. W trakcie pracy pamiętamy, aby szlifować zawsze mokrą powierzchnię. Przegarniamy urobek ściągaczką gumową do posadzek i kontynuujemy szlifowanie lub polerowanie posadzki. Jeśli szlam po szlifowaniu i polerowaniu zacznie gęstnieć należy rozcieńczyć go dolewając wodę z preparatem Silicol Concrete Cutter. Po zakończonej pracy należy zebrać szlam odkurzaczem na mokro, albo automatem szorująco-myjącym.

Używanie preparatu Silicol Concrete Cutter przynosi wymierna korzyści finansowe w postaci większej wydajności narzędzi diamentowych, szybszej i efektywniejszej pracy i lepszemu efektowi końcowemu.

Szczególnie polecany: przemysłowe posadzki betonowe polerowane w magazynach, centrach logistycznych, powierzchniach handlowych, obiektach produkcyjnych – wszędzie tam, gdzie występuje niska agresja chemiczna i średnie, bądź duże natężenie ruchu pieszego i kołowego.

Dozowanie:
100 ml / 10 L wody. Zużycie gotowego roztworu Silicol Concrete Cutter’a zależy od chłonności posadzki i tego na jakim etapie procesu szlifowania czy polerowania betonu jesteśmy.

Podstawowe korzyści:

💧 Zwiększa żywotność narzędzi diamentowych.

💧 Podnosi wydajność i efektywność pracy narzędzi diamentowych na posadzce.

💧 Przynosi lepsze efekt końcowy.

💧 Ogranicza czas i środki potrzebne na mycie posadzki pomiędzy poszczególnymi etapami prac.

💧 Poprawia komfort pracy.

💧 Dzięki polerowaniu na mokro niektóre zlecenia mogą być w ogóle zrealizowane.

Opakowania: kanistry: 20 L

Dokumenty do pobrania:

  • Karta techniczna
  • Karta charakterystyki

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami: Zadzwoń do nas – 793 555 616 lub wypełnij formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy – produkty i blog

Chemia do posadzek przemysłowych  |  Narzędzia diamentowe do betonu  |  Pady diamentowe do posadzek betonowych

Silicol System Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 793 555 616, e-mail: kontakt@silicolsystem.pl